et en
Menüü

Juhtimis- ja infosüsteem

Kogus:
Omadused
Masina kontrollsüsteem
MaxiXT’s masina kontroll on turuliider tänu oma integratsioonile teiste süsteemidega. Kõik alates mootorist, kraana kontrollist ja kabiini loodimisest kuni ülekande ja redeliteni on hõlmatud. Kergesti saab luua piiramatu arvu kasutajaid, sama kehtib ka erinevate operaatorite profiilidele töötamiseks erinevates tingimustes. Kõiki operaatoripõhiseid omadusi saab peenhäälestada, et saavutada täpne tundlikkus ja kiirus või sujuvus ja täpsus- mida iga operaator vajab.
Pea juhtimine
MaxiXT pea juhtimine on üks mitmetahulisemaid turul. Koos effektiivse hüdraulikasüsteemiga saab võimalikuks ka kõige kitsamate oludega lõikus täidetud kiirelt ja täpselt. Nugade, sööterullide ja alla kallutuse funktsioonid on kergesti seadistatavad graafikuga ja määratakse tüve läbimõõdu ja puuliikide järgi. See pakub optimaalset tootlust, täpset mõõtmist ja aja kokkuhoidu.
Piirkonna haldamine
Operaator loob alad, millega seostatakse lõikuse ajal informatsiooni. Luua saab piiramatu arvu alasid. Iga ala alla saab luua veel alampiirkondi. Luua, ümberlülitada ja lõpetada alasid on lihtne, kuna kõike juhitakse samast kohast, Area Overview MaxiXT saab seadistada nii, et kõik aruandlus on täielikult automaatne ja ei vaja operaatori sekkumist.
Järkamine
MaxiXT saab hakkama kõikide järkamisnõuetega, lihtsaimast kuni täis väärtustega optimiseeritud järkamiseni. Järkamis instruktsioonide loomine, et optimiseerida pikkust, on lihtne, kasutades meetodit, kus süsteem valib sortimendi ja pikkuse eelisjärjekorra alusel. MaxiXTväärtustega optimiseeritud järkamine pakub turu efektiivseimat järkamist, kasutades väärtuse saamiseks saeveski eelistusi. Mahud arvestatakse väga täpselt kasutades Komatsu peade dokumenteeritud silmapaistvat mõõtetäpsust.
Varustus
Arvutid on disainitud vastama metsatöömasinate nõudlikule keskkonnale. Kõvaketas on SSD, mis tähendab, et lugemis- ja kirjutamisajad ning liikuvate osade puudumine teeb selle eriti töökindlaks ja vastupidavaks. USB pordid kiireks ja lihtsaks andmete edastamiseks USB mälupulkadele. Ühilduvus GSM modemi, GPRS, EDGE, CDMA450, WLAN, sateliidi ja palju muuga. Valikuline 12-tolline puuteekraan suudab registreerida klikke, žeste ja viipamisi samamoodi nagu tahvelarvuti või nutitelefon.
Hooldus
MaxiXT kuvab alarme töörežiimis, näidates põhjust ja veakoodi kui midagi valesti läheb. Pärast teatamist, salvestub teade eksporditavasse logifaili. Kõik kinnitatud teated kogutakse kustuta teade nimekirja. Komatsu unikaalne varuosasüsteem, ESS, hõlmab endas kõiki masina komponente, artikli numbreid, jooniseid ja muud. Kasutajasõbralik tõrkeotsingu tööriist võimaldab ulatuslikku tõrkeotsingut süsteemi riistvaras ja võrgus.
Tugi
MaxiXT-ga kaasnevad mõningad arenenud toed ja abimehed, nagu näiteks kohandamine maastikusõiduks, mõõtmise kvaliteet  ja välismaailmaga suhtlemise lihtsustamine. Näideteks on MaxiS tüveprofiili ja tüve informatsiooni, MaxiVision kaartide ja GIS informatsiooni, ESS varuosade ja E-mail suhtlemise jaoks.